Każdą imprezę można uatrakcyjnić w ciekawy sposób na przykład poprzez Cocktail Bike

Każdą imprezę można uatrakcyjnić w ciekawy sposób na przykład poprzez Cocktail Bike

Często jest tak, że z efektów działań, w które włożyliśmy więcej energii, cieszymy się bardziej, niż z rezultatów, których osiągnięcie przyszło nam łatwo. Może właśnie dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się Cocktail Bike, czyli urządzenie, pozwalające na stworzenie przepysznego napoju… siłą własnych mięśni.

 

Jak działa Blender Bike?

Taka maszyna przynosi mnóstwo radości i frajdy, mimo że jej działanie opiera się na bardzo prostym pomyśle. W rowerze zamontowany został blender, który napędzany jest siłą nóg użytkownika lub użytkowniki. To oznacza, że ostrze wprawione zostaje w ruch w momencie, w którym zaczynamy naciskać pedały. Pojemnik blendera znajduje się przed naszymi oczami. Możemy więc od razu obserwować efekty swojej pracy.

Atrakcje na imprezy powinny angażować i wywoływać uśmiech na twarzach uczestników i uczestniczek. Warto również, żeby były jak najbardziej przystępne, tzn. żeby mogło z nich skorzystać wiele osób. Cocktail Bike został tak zaprojektowany, że można się nim cieszyć, nie mając określonych umiejętności. Do dlatego takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się jako atrakcje na imprezy okolicznościowe, firmowe oraz imprezy dla dzieci.

 

Prosty sposób na udany event

Cocktail Bike jest mobilny i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. To oznacza, że:

  1. sprawdzi się jako atrakcja na event w małej przestrzeni, jak też na imprezę na zewnątrz
  2. sprawdzi się jako atrakcja na imprezach firmowych, jak też jako regularne wyposażenie firmy.

 

Blender Bike to alternatywa dla kosztownych atrakcji. Wiele z nich wymaga odwagi, sprawności fizycznej lub innych dodatkowych umiejętności, przez co niektórzy uczestnicy eventów odnoszą się do nich nieufnie lub po prostu krępuje się skorzystać z takiej atrakcji. Urządzenie, będące połączeniem blendera i roweru zapewnia moc zabawy, niezależnie od tego, w jakim jesteśmy wieku oraz jak pewne czujemy się, podejmując aktywność fizyczną. Rozrywka jest więc uniwersalnym rozwiązaniem, o którym warto pomyśleć, bez względu na charakter organizowanej imprezy.

34