Kompresory i odkurzacze stacjonarne dla myjni i stacji paliw powinny się charakteryzować odpowiednimi parametrami i jakością

Kompresory i odkurzacze stacjonarne dla myjni i stacji paliw powinny się charakteryzować odpowiednimi parametrami i jakością

Stacja benzynowa to miejsce, w którym można nie tylko zatankować lub zrobić podstawowe zakupy. Coraz więcej użytkowniczek i użytkowników stacji, decyduje się również na pielęgnację auta.

Odkurzacze samoobsługowe na stacje paliw i kompresory do pompowania kół – dlaczego jakość tych urządzeń jest tak ważna?

Na stacjach benzynowych oraz w myjniach panują dość wymagające warunki. Urządzenia poddawane są zmianom temperatur a czasem również wysokiej wilgotności. Oprócz tego są intensywnie eksploatowane – w ciągu jednego dnia korzystać z nich mogą dziesiątki osób. Żeby inwestycja tego typu rzeczywiście się opłacała, należy zadbać o jakość wykonania maszyny oraz o jej funkcjonalność.

Nowoczesny samoobsługowy kompresor (w tym kompresor cyfrowy) posiada solidną obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej. Jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i na wodę. Takie firmy, jak np. Novo Nord proponują również inne urządzenia samoobsługowe do stacji paliw. Oprócz samoobsługowego kompresora samochodowego na rynku znaleźć można także samoobsługowe odkurzacze samochodowe przeznaczone do użytku na myjni.

W tym drugim wariancie wyposażenia również zastosowano stal nierdzewną (przykładem jest np. model VARIO). Turbina indukcyjna maszyny świetnie znosi wilgoć, a w konstrukcji uwzględniono rozwiązania, chroniące silnik przed spaleniem.

Co jeszcze warto wiedzieć o nowoczesnym wariancie odkurzacza samochodowego do myjni i kompresorach na stacji? Odkurzacze są poręczne i pozwalają w szybki sposób zatroszczyć się o czystość auta. Odświeżenie wnętrza zajmuje kilka chwil i jest stosunkowo tanie, dlatego wiele osób decyduje się na takie działania przy okazji tankowania.

Modele, łączące funkcję odkurzacza z kompresorem (2w1 zestaw DUO) oraz oddzielne maszyny (odkurzacze i kompresory) to urządzenia, które doceniane są ze względu na łatwą obsługę. Intuicyjne działanie sprawia, że klienci i klientki nie mają problemu ze skorzystaniem z takiego wyposażenia stacji/myjni. Samoobsługowy sprzęt tego typu doceniany jest też przez przedsiębiorców. Opróżnianie kasetki z monetami jest łatwe (jednocześnie jest ona doskonale zabezpieczona), a utrzymanie maszyny w doskonałym stanie nie jest wymagające. Z kolei zabezpieczenia przed korozją oraz specjalne wzmocnienia konstrukcji sprawiają, że z urządzeń można korzystać przez długi czas.

53

No Responses

Write a response