Czym są wysłodki, rodzaje i dlaczego warto dodawać je do pasz

Czym są wysłodki, rodzaje i dlaczego warto dodawać je do pasz

Słyszałeś o wysłodkach, ale nie masz pewności, czy rzeczywiście warto je dodawać do pasz? Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób zaopiekować się zwierzętami i umiejętnie urozmaicić ich dietę, koniecznie sprawdź podstawowe informacje o tym produkcie. Być może nasz dzisiejszy tekst skłoni cię do zainteresowania tych rozwiązaniem wolnym od modyfikacji genetycznych.

Co przemawia na korzyść wysłodków buraczanych?

Większości hodowców zależy na tym, żeby zwierzę szybko przybierało na wadze. Ważne jest także zdrowie zwierzęcia. Z wysłodkami zadbamy o odpowiedni poziom wapnia w organizmie zwerzęcia. Wybierając taki wariant możemy też wesprzeć wydajność zwierząt mlecznych. To jednak nie wszystko.

Mówiąc o wysokiej jakości wysłodkach należy wspomnieć także o tym, jak wpływają on na układ pokarmowy przeżuwaczy. Cenna w tym kontekście jest informacja, że wysłodkach znajdziemy dość dużo włókna.

Dlaczego warto wybrać wysłodki prasowane?

Po takie rozwiązanie warto sięgnąć, jeśli zależy nam na tym, żeby dostarczyć zwierzętom przydatne składniki odżywcze i witaminy. Włączenie ich do diety to krok, który warto przedsięwziąć, jeśli chcemy zadbać o zdrowie zwierząt. Przykładowo wysłodki buraczane melasowe pozytywnie wpływają na:

  • metabolizm;
  • ogólne funkcjonowanie układu pokarmowego zwierzęcia.

Wysłodki buraczane – dlaczego zwierzęta je kochają?

Dzięki wysłodkom zadbamy nie tylko o atrakcyjny skład paszy, ale także zatroszczymy się o apetyt zwierząt. Pożywienie z dodatkiem takiego rozwiązania, jak chociażby wysłodki buraczane niemelasowe, czy wysłodki buraczane tofi zyskuje nowe walory smakowe i zapachowe. Nic więc dziwnego, że zwierzęta bardzo chętnie decydują się na ich skosztowanie.

Sprawdzone wysłodki tofi buraczane, wysłodki w balotach oraz inne produkty, takie jak pasza dla zwierząt bez GMO kupimy m.in. w agrovet.com.pl. W sklepie znajdziemy także m.in. mikronizowane musi dla cieląt, makuchy i nawozy wieloskładnikowe.

27

No Responses

Write a response